DROMADER O firmie
O firmie

Witamy w serwisie internetowym firmy DROMADER.

Motto firmy:
Istniejemy po to, by sprawiać radość naszym pociechom

Od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu kolekcji zabawek, głównie edukacyjnych, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających rodziców. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów. Wszystkie nasze zabawki posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do obrotu handlowego w UE. Jednocześnie charakteryzują się niezwykle estetycznym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, które edukują, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętność kreatywnego myślenia.

Jako wyłączny przedstawiciel firmy „Welly” w Polsce, posiadamy także szeroki wybór metalowych modeli samochodów i motocykli, stanowiący gratkę dla fanów motoryzacji, niezależnie od wieku. W ofercie ciesząca się niesłabnaca popularnościa seria „samochody PRL-u” w skład której wchodzą m.in. Fiat 126p, Fiat 125p, Polonez, Warszawa oraz Syrenka.

Klientów hurtowych zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni samoobsługowej typu „cash and carry”, mieszczącej się przy ul. Pojezierskiej 90 w Łodzi. Znajdą tam Państwo ponad 10 tys. artykułów.

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Dromaderze? A może chcesz dostać od nas upominek na urodziny? Zapisz się do newslettera!

zapisz się